Entel HT 944 ATEX VHF Deniz El Telsizi

ENTEL HT 944 ATEX VHF Deniz El Telsizi

Telsiz Haberleşme Sistemleri: Entel HT 944 ATEX VHF Deniz El Telsizi

ENTEL HT 944 ATEX VHF Deniz El Telsizi

55 Deniz Kanalı                                                 

IP68 Su Geçirmez

Fonksiyonel LCD Ekran

Kanal Tarama VOX Sesle Gönderme

MIL-STD 810 C/D/E/F

ATEX  II 2 G Ex ib IIC T4

Lityum İyon Batary                                                                                     

ATEX  II 2 G Ex ib IIC T4

HT944 ATEX  II 2 G Ex ib IIC T4 , Muhtemel patlayıcı ortamlarda IIA sınıfında koruma sağlar, Avrupa Birliği 94/9/EC ve 94/9/AT yönetmeliğinde belirtilen standartlara uygundur. Gaz Sınıfı ve Yüzey Sıcaklıkları ile ilgili daha düşük koruma gerektiren durumlarda HT844 serisi tercih edilebilir.

55 Deniz Kanalı

Kullanım alanına göre HT944 Kanal düzeni INT / USA / CAN olarak seçilebilir, 55 Deniz kanalının tamamı kullanılabileceği gibi, kısıtlama gereken durumlarda bazı kanallar iptal edilebilir. Özel frekans tahsisi sahibi kullanıcılar için ilave frekanslar telsiz cihazına uygulanabilmektedir.

IP68 Su Geçirmez

IP68 : 5 mt. derinlikte 1 saat süre ile su geçirmeden kalabilme, Entel HT 2.0 serisi tüm telsizler IP68 sınıfı girişime karşı koruma sağlar.

Fonksiyonel LCD Ekran

Kanal Adı, Batarya Seviyesi, Sinyal alış seviyesi, RF çıkış gücü ve diğer menü parametrelerinin görülebildiği arka plan aydınlatmalı geniş LCD ekran profesyonel kullanım için kolaylık sağlar.

VOX Eller Serbest Konuşma

VOX, Sesle devreye giren gönderme özelliği kullanıcın her iki elinin meşgul olduğu ortamlarda PTT tuşuna basmaya gerek olmadan konuşma imkanı sağlar, standart telsiz menüsünden devreye alınabilen ve hassasiyet ayarı yapılabilen VOX Kulaklıkla kullanımda eşsiz kullanım kolaylığı sağlar. * Harici Kulaklık – Mikrofon Seti Gerekir.

Kanal Tarama

Farklı konuşma gruplarını tek telsiz cihazı ile takip etmek için kullanılan bu özellik yoğun grup telsiz yöneticileri için idealdir.

MIL-STD 810 C/D/E/F

MIL-STD 810 C/D/E/F : Amerikan Askeri dayanıklık standartlarının taşınabilir telsiz cihazları için geçerli Şok, Düşme, Darbe, Toza Karşı Koruma ve Güneş Işığına karşı koruma vb.  dayanıklılık standartlarını tüm HT 2.0 serisi telsizler karşılar.

Ağır Görev Tipi Gövde

HT944 benzer ürünlerden edinilmiş mekanik tecrübelerin hassasiyetle uygulandığı geliştirilmiş gövdeye sahiptir, farklı kullanıcı gruplarının ihtiyaçlarına cevap veren ergonomik dizaynı sağlamlığının yanı sıra öne çıkan diğer mekanik özelliğidir.

Lityum İyon Batarya

HT 2.0 Serisi Telsizler Standart paketinde Yüksek kapasiteli Lityum İyon batarya ile sunulmaktadır. GMDSS Telsizlerde sadece PII paketinde bulunur.

Geniş Aksesuar Serisi

HT 2.0 ATEX Serisi Telsiz cihazları için özel üretilmiş kullanım kolaylığı sağlayan Kulaklık Mikrofon Setleri, Şarj İstasyonları, Bataryalar ve Koruyucu Kılıflar Hakkında detaylı bilgilere Aksesuar bölümünden ulaşabilirsiniz.

ATEX  II 2 G Ex ib IIC T4 

  • Marka: Entel UK
  • Ürün Kodu: BEK-01N
  • Stok Durumu: 2-3 gün içinde

Etiketler: entel ht 944 atex vhf deniz el telsizi, bek-01n, entel uk, telsiz haberleşme sistemleri