Alışveriş sepetiniz boş!
  • Türkçe
  • English
Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.

Hakkımızda

BEK Marine, Deniz elektroniği ve haberleşme sistemleri pazarlama ve ticaret denizcilik sektöründe eksikliği olan ürünler ve markaları sektörümüze kazandırılması amacı ile 2003 yılının 2. Yarısında kurulmuştur.
Firma kurulmasının üzerinden çok kısa bir zaman geçmesine rağmen bölge temsilcisi olduğu 60´ın üzerinde firma ve geniş stokları ile kısa sürede sektörün önde gelen firmalarından biri haline gelmiştir.

Bölgesel bayiliğini ve servis hizmetlerini  üstlenmiş olduğumuz markaların başlıcaları, SAMYUNG ENC - FURUNO - HONDEX (Honda electronics) KODEN - SAILOR THRANE &THRANE - KELVIN HUGHES - JOTRON - JRC - LORENZ MARINE ELECTRONICS - SEIWA - ANELTECH - MIDLAND RADIO - MEANWELL olarak sıralanabilir.

BEK Marine, olarak hedefimiz kısa zamanda Türkiye sınırlarını aşarak bulunduğumuz coğrafyada önemli bir tedarikçi bayi haline gelmektir. Bu amaç ile SAMYUNG ENC - FURUNO - HONDEX - KODEN - SAILOR THRANE & THRANE - KELVIN HUGHES - JOTRON - JRC - LORENZ MARINE ELECTRONICS - SEIWA - ANELTECH - MIDLAND RADIO - YOKOGAWA - KVH - NAVITRON - MEANWELL - NETA Mobil  - C - MAP - NAVIONICS, gibi ürünlerin geniş bir coğrafyada bölgesel bayisi olmuş durumdayız.

BEK Marine, sektörün talep etmiş olduğu tüm ürünleri stoğunda tutarken ağırlıklı olarak teknik bilgi ve tecrübe gerektiren ürünleri bünyesinde bulundurmayı amaç edinmiştir. Firma personeli ağırlıklı olarak balıkçı gemileri Ticari çok amaçlı gemiler ve yatlar yeni  inşa deniz araçlarına  malzeme ve ürün cihaz tedarik etme konusunda deneyimli kişilerden oluşmuş olup, alışılmış satış personeli tanımının dışında teknik destek konusunda gerekli yeterliliğe sahiptir.

Amacımız tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını gerektiğinde yerinde tespit edip ihtiyaca göre çözüm üreterek pazarda bilinir ve vazgeçilmez biri olma yolunda ilerlemektedir.

Satış Pazarlama ve Servis Hizmetlerini Verdiğimiz Markaların Türkiye içi Tedarikçisiyiz. 
 
MARKALARIMIZ :
BEK Marine  Deniz Elektroniği ve Haberleşme Sistemleri 
Ofis                0 850  302 74 33 - Müşteri hizmetleri çağrı merkezi
 
Ofis GSM        0 533  365 51 11 - Müşteri hizmetleri GSM çağrı merkezi
 
Faks              0 324 237 50 16
 
E-Posta         info@bekmarine.com
 
Vergi Dairesi = Uray.  /  Vergi No= 5160682092 
 
Banka Hesap Numaramız : Türkiye iş bankası TR 5900 0640 0000 1660 7103 8679
Back to Top