FURUNO FCV-1900B Hı-Res True Echo Balık Bulucu Sistemi

FURUNO FCV-1900B Hı-Res True Echo Balık Bulucu Sistemi

Profesyonel Balık Bulucular: FURUNO FCV-1900B Hı-Res True Echo Balık Bulucu Sistemi

FURUNO MODEL-FCV-1900B Hı-Res True Echo Balık Bulucu

Balık Bulucu: HI-RES TruEcho CHIRP FISH FINDER Modeli-FCV-1900B

Sığ sulardan derin sulara kadar yüksek çözünürlüklü yankılar

FCV-1900B Yüksek Çözünürlüklü TruEcho CHIRP Balık Bulucu, aksi takdirde görünür olmayacak yankıları görmenize olanak sağlar.

      

Özellikleri

TruEcho CHIRP ™ teknolojisi ile sığ sulardan derin sulara kadar yüksek çözünürlüklü yankılar mümkün hale geldi

FCV-1900B Yüksek Çözünürlüklü TruEcho CHIRP Balık Bulucu, deniz tabanına yakın balıkları tespit etmenin yanı sıra yoğun şekilde paketlenmiş balık sürülerinde balıkları ayrı ayrı ayırt etme konusunda inanılmaz performans sağlar.


Sıfır Hat Reddi

Sıfır Hat Reddi ile teknenizin sadece 3 metre altından net yankıları gözlemleyerek, su sütununu yakından uzağa daha iyi analiz etmenize olanak tanır.

Ayarlanabilir çalışma frekansı için FURUNO Serbest Sentezleme alıcı-verici

Sonradan takmak kolaylaştı. FFS teknolojisi ile, uygun kurulum için aynı dönüştürücüyü kullanırken bir FCV-1200L işlemci birimini kolayca değiştirebilirsiniz.

Dört farklı frekansı görüntüleyin
Gerekli bir ağ balık bulucusunu bağlayarak dört adede kadar farklı frekansı kompakt ve kolay bir şekilde birlikte görüntüleyin. Ek ekranların kurulmasına gerek olmadığından, bu sistem özellikle küçük gemiler için kullanışlıdır.

Daha fazla görünürlük için eş zamanlı kazanç ayarı
Değişen su koşullarında ve tekne hızını değiştirirken daha fazla görünürlük için aynı anda iki farklı kazanç ayarını görüntüleyin.
Geri kaydırma işlevi
Geçmiş yankıları anında incelemek için bir düğmeye basarak geri kaydırma işlevini etkinleştirebilirsiniz. En fazla iki önceki ekran görüntülenebilir.
Basit ve sezgisel kullanım için geliştirilmiş kontrol ünitesi
Kontrol ünitesi, lastik eldiven giyerken bile çalışan suya dayanıklı bir dokunmatik yüzeye sahiptir. VRM ve TLL'yi anında ayarlamak için dokunmatik yüzeyi kullanabilirsiniz.
Benzersiz Balık Boyutu Göstergesi ile FCV-1900G'ye yükseltin
Bir yazılım lisansı satın alıp kurarak, FCV-1900B Yüksek Çözünürlüklü TruEcho CHIRP Balık Bulucunuzu, Benzersiz Balık Boyutu Göstergeli * FCV-1900G TruEcho CHIRP'e yükseltebilirsiniz. Daha fazla ayrıntı için, lütfen yerel FURUNO satıcınız ile iletişime geçin.
* TruEcho CHIRP ™ uyumlu dönüştürücü gereklidir.
Ekran görüntüleri
  • Marka: FURUNO
  • Ürün Kodu: BEK-62F
  • Stok Durumu: 2-3 gün içinde

Etiketler: furuno fcv-1900b hı-res true echo balık bulucu sistemi, bek-62f, furuno, profesyonel balık bulucular model-fcv-1900b